fbpx

Wings - Парфюми и козметика

Clinique

Clinique Happy Heart Parfume Spray 100ml БЕЗ ОПАКОВКА за Жени
94.00 лв.
Връхни нотки: мандарина Средни нотки: воден зюмбюл Базови нотки: бяло дърво Лансиран през 2012 го..