fbpx

Givenchy

Givenchy Gentlemen Only

 

Лице на този модел на Givenchy e австралийският актьор Simon Baker.

Връхни нотки: брезови листа, индийско орехче, розов пипер, зелена мандарина

Средни нотки: ветивер, пачули, кедър

Базови нотки: мускус, тамян

Лансиран през 2013 година.